Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

КАРТА ЗА EXPO.30 - ЕВГЕНИЈА ЗАФИРОВСКА

ден 0,00 со ддв.
- +

Оваа влезница важи за модната ревија на Евгенија Зафировска со музичка поддршка на Дела и коктелот со дегустации во expo зоната по модната ревија. Предвидено време – 50 минути.

Оваа влезница важи за модната ревија на Евгенија Зафировска со музичка поддршка на Дела и коктелот со дегустации во expo зоната по модната ревија. Предвидено време – 50 минути.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично