Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

КАРТА ЗА EXPO.30 - ГРУПНА МОДНА РЕВИЈА НА СТУДЕНТИ ОД 4 ФАКУЛТЕТИ ЗА МОДЕН ДИЗАЈН

ден 0,00 со ддв.
- +

Оваа влезница важи за групната модна ревија на студентите од 4 факултети за моден дизајн и коктелот со дегустации во expo зоната по групната модна ревија. Предвидено време – 50 минути.

Оваа влезница важи за групната модна ревија на студентите од 4 факултети за моден дизајн и коктелот со дегустации во expo зоната по групната модна ревија. Предвидено време – 50 минути.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично