Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

GOLDEN КАРТА ЗА SKOPJE WHISKEY FEST 2019

Датум на почеток:

22.11.2019

Време на почеток:

18:00

Датум на завршување:

23.11.2019

Време на завршување:

00:00

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

Достапност: На залиха
Шифра: 12
Органзиатор: Bottega Eventi
ден 1.000,00 со ддв.
- +
- Карта за посетители на Skopje Whiskey Fest, која вклучува 6 кредити и 4 "Golden" кредити за
 дегустација на премиум виски.
- Во вредноста на картата е вклучена и брендирана чашка Skopje Whiskey Fest
- Карта за посетители на Skopje Whiskey Fest, која вклучува 6 кредити и 4 "Golden" кредити за
 дегустација на премиум виски.
- Во вредноста на картата е вклучена и брендирана чашка Skopje Whiskey Fest
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично