Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'tickets'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
ПАКЕТ 2 Golden ЗА SKOPJE WHISKEY FEST 2022

ДОПОЛНУВАЊЕ НА КРЕДИТИ- 6 голден кредити - 1200ден

12
Овој пакет може да се купи единствено по претходно купена еднодневна или дводневна карта и е достапен само електронски. Со голден купоните може да се пробаат одредени поскапи виски пијалаци.

Петок, 28 октомври, 18.00 – 00.00 часот
Сабота, 29 октомври, 17.00 – 00.00 часот
ден 1.200,00 со ддв.
ПАКЕТ 1 Regular ЗА SKOPJE WHISKEY FEST 2022

ДОПОЛНУВАЊЕ НА КРЕДИТИ- 8 обични кредити - 650ден

11
Овој пакет може да се купи единствено по претходно купена еднодневна или дводневна карта и е достапен само електронски.

Петок, 28 октомври, 18.00 – 00.00 часот
Сабота, 29 октомври, 17.00 – 00.00 часот
ден 650,00 со ддв.